center
center

неділя, 17 березня 2019 р.

Минулого тижня учні 1-А та 1-в класів вчилися приборкувати час🕰: вчилися цінувати його, щоб кожна хвилинка⏳ була використана з користю, а не потрачена намарне. Також діти шукали відповіді на запитання: 
☑️Чим вимірюють час⏱? 
☑️- Якими бувають годинники⏰? 
☑️- Навіщо потрібно бути пунктуальними?
☑️ - Як керувати часом?
☑️ - Що таке календар?
Діти вчилися орієнтуватися за годинником⌚️, створювали власні настільні календарі📅, створили класне дерево сезонів❄️☀️☔️🌿, конструювали годинники з конструктора Lego. 
Поповнили свої портфоліо новими картками "Я знаю все про час". Де записували співвідношення між одиницями вимірювання часу🕐. А ще ми дізналися про історію створення годинників⏰⌛️⏲, про те, якими вони бувають та механізми, які приводять в рух годинники. А весела пісенька "Так-так"🎼🎤 супроводжувала нас протягом всієї роботи над темою. Подорожувати у часі виявилось досить цікаво і відповідально. Адже ми всі зрозуміли, що повинні цінувати кожну хвилину, мить, бо час не повернеш назад і кожна мить неповторна.😁🙃😉😚🙃🙂🥰☺️
«…А час іде, і рано чи пізно ти починаєш замислюватися — ці секунди, хвилини, години, дні, тижні, місяці, роки і десятиліття чи — так ти їх витратив, як повинен був? …» (Сесілія Агерн)Немає коментарів:

Дописати коментар