center
center

субота, 22 вересня 2018 р.

"Мої друзі"

Протягом третього  тижня навчання  учні 1-А класу вчилися створювати у класі дружню атмосферу, з'ясовували критерії справжньої дружби, вчилися доброзичливому і  толерантному ставленню один до одного, обговорювали такі важливі питання "Хто такі друзі?",  "Як знайти друзів?", "Як зберегти дружбу?" і т.д.
Приємним сюрпризом для дітей стала посилка із далекої Греції з кольоровим альбомом "дружби"  між європейськими школами, учасниками проетку "Colorful world" програми eTwinning Plus.Діти познайомилися із чудовими фото із різних шкіл Європи, а також готуються, щоб поділитися своїми роботами та залишити частинку Решетилівки у цьому альбомі. 
Ще одною несподіванкою для дітей були сувеніри та солодкі подарунки від старших друзів, випускників початкової школи, учнів 5-А класу. 
Діти переконалися, що дружити можна не тільки з однолітками, що знаходяться поруч. Дружба не знає  кордонів і для дружби немає вікових обмежень. 
Чудовим завершенням тижня дружби був урок під відкритим небом. Діти слухали оповідання В.О.Сухомлинського, аналізували та обговорювали  ситуації, пропонували власні закінчення історій. 

·   

Немає коментарів:

Дописати коментар