center
center

вівторок, 10 жовтня 2017 р.

Екскурсія Київ-Умань!Екскурсія Київ-Умань! by Slidely Slideshow


Минулих вихідних учні 4-А та 4-В класів  здійснили незабутню мандрівку до міст  Києва та Умані. Подорож розпочалася із відвідин парку під відкритим „Київ в мініатюрі”,  який знаходиться в мальовничому місці на березі Дніпра в Гідропарку. У міні містечку діти побачили  міні Хрещатик з Майданом Незалежності,  міні Дніпро, який перетинає чотири головних мости : Московський, Пішохідний, Метро та Південний. У парках та скверах міні Києва побачили, як  розташувались пам’ятники найбільш відомих діячів культури, політики та мистецтва України, а в аеропорту „ Бориспіль” приземлились п’ять літаків з різних куточків світу. Своєю різноманітною колекцією споруд в масштабі 1:33 парк „Київ в мініатюрі” відображає сучасне місто Київ з найбільш відомими пам’ятками архітектури.
Далі дорога юних туристів пролягла до незвичайного, захоплюючого музею популярної науки та техніки «Експериментаніум». Постійна експозиція музею налічує близько 250 інтерактивних експонатів і кожен із них демонструє закон фізики, природнє явище, роботу тих чи інших механізмів.
 А головне – експонати не ховаються за вітринами! У музеї діти побачили зразки машин і механізмів, які наочно демонструють можливості науки і техніки в різних сферах життя людини. Окрім цього, переглянули експозицію з анатомії, залу «Таємниці води», безліч різноманітних ілюзій та головоломок, дзеркальний та лазерний лабіринти і багато інших експонатів. Діти були в захваті від  того, що все можна спробувати самим. «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою! Шкода, що часу було обмаль.

Далі діти попрямували до не менш цікавого Музею води - один із самих цікавих для дітей. У музеї маленьким відвідувачам  розказали про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому.  Багато частин експозиції динамічні, наприклад, у музеї обладнана ванна кімната із кранами, з яких постійно тече вода: повна ванна, повна раковина, погано відрегульований змив у бачка - це демонстрація нераціонального споживання води. У великому басейні плавають дивовижні японські рибки. Діти підносили близько до води долоні  і рибки вистрибували  і торкалися долонь своїми губами. В одному із залів музею пройшли через грот,  у якому побачили різні перетворення та стани води: тут і водоспад, і дощ із грозою.

А самим оригінальним моментом, який сподобався  дітям  було пускання мильних бульбашок величезних розмірів, а також кожен з дітей опинився  на кілька секунд усередині велетенської райдужної мильної бульки.

Мандрівка Києвом закінчилася прогулянкою Хрещатиком, майданом Незалежності, Андріївським узвозом та катанням на фунікулері.

Наступного дня туристи вирушили до Умані. На превеликий жаль, Умань зустріла нас дощем і прогулянка Софіївським парком була екстремальною  -  прогулянкою у дощовиках. Але й дощ не завадив дітям помилуватися величчю цього незвичайного куточку природи, створеного важкою людською працею. Ми познайомилися з історією виникнення парку, його створенням, з найвідомішими місцями та символами дендропарку. Наприкінці подорожі діти відвідали на човні найдовшу підземну річку Європи, зробили фото напам’ять,  придбали сувеніри. Хоча подорож була тривалою та трішки виснажливою, дітям запам’ятається вона надовго. Немає коментарів:

Дописати коментар