center
center

понеділок, 19 вересня 2016 р.Європейський тиждень мобільності проходить щороку з 16 по 22 вересня,
з ціллю надихнути людей використовувати альтернативні автомобілям види транспорту та заохотити владу европейських міст впроваджувати і сприяти формуванню сталого транспорту.
Від початку в 2002 році вплив Європейського тижня мобільності зростає у всій Європі та світі. В 2015 році близько 1900 міст з 45 країн взяли участь та організували заходи протягом Тижня. Кульмінацією Тижня є День без Авто, під час якого в містах виділяється територія виключно для пішоходів, велосипедистів та руху міського транспорту на весь день.
Кожного року Тиждень мобільності фокусується на різних аспектах, що відносяться до сталої мобільності.
   Цьогорічною темою є - “Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу”.
Тема цьогорічного Європейського тижня мобільності запрошує нас задуматися про наші звички і розглянути позитивні економічні наслідки, які розумні і стійкі види транспорту можуть мати позитивний вплив на наші родини, економічний розвиток наших міст і наше суспільство в цілому. Зробивши розумний вибір щодо видів транспорту, які ми використовуємо, ми можемо заощадити гроші, поліпшити наше здоров'я, і зробити свій
внесок у захист навколишнього середовища. Кожна з переваг має позитивний економічний вплив на суспільство і все це переконливо свідчить на користь потреби спробувати щось нове.

Немає коментарів:

Дописати коментар