center
center

середа, 1 червня 2016 р.

Протягом травня учні 2-А класу взяли участь у мережевому  навчальному  проекті "Будьте здорові!" Керівником проекту була Тимощук Оксана Петрівна, викладач Рівненського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У проекті взяли участь 9 команд з Львівщини, Рівненщини, Тернопільщини та Полтавщини. Часу для роботи над завданнями проекту було обмаль, тому до фінішу дійшли не всі команди. Але команда "Живчики - Решетилівка" успішно справилася із усіма завданнями і отримала звання фіналістів. 
Проект познайомив  учнів із багатьма складовими людського здоров'я: здоров'я фізичне, психічне, моральне, інтелектуальне, соціальне, екологічне, естетичне. У ході реалізації проекту учні створили  ментальну карту (Дивитись ) електронну книгу рецептів "Наше здоров'я та довголіття" ( Дивитись,), зробили висновок- презентацію "У чому сила людини?" (Дивитись ), словник по темі проекту, написали  розповідь про людей з обмеженими фізичними можливостями, які досягли успіху (Дивитись). Також  розучили старовинну українську гру "Панас"  , вивчили історію її походження та створили презентацію (Дивитись ) та  відеоролик про цю гру( Дивитись), дали відповідь на запитання "У які ігри грають люди?"(Дивитись). Як підсумок роботи над проектом діти обговорили на написали есе  "Як діють моральні закони в житті людини?" (Дивитись) . 
Діти зробили висновок, що найбільший скарб для людими - це її здоров'я, а найважливіше завдання - його зберегти. Будьте здорові! 

5 коментарів: