center
center

пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

З 8 по 12 лютого у школі проходив тиждень англійської мови. Учні 2 –А класу брали активну участь у всіх шкільних подіях. Протягом тижня вчителями англійської мови Ткаченко С.В та Пипко Ю.В. були підготовлені для дітей  цікаві завдання,  вікторини, кросворди. У вівторок команда учнів класу брала участь у конкурсній програмі «ABC travelling». У середу проходила олімпіада з англійської мови. Переможцями стали: Лукашенко В., Омельченко С, Басаман А. – І місце; Ткаченко С., Лазарєв А., - ІІ місце,; Царінна Ю. – ІІІ місце.
Та найбільше діти готувалися та чекали на свято англійської мови «A Magic dream», на яке були запрошені учні 4 класів та батьки.


Разом з артистами 2-А класу гості свята потрапили до чарівної казки, в якій живуть казкові герої, що говорять англійською мовою. Казку супроводжували веселі пісні та танці. Весь тиждень діти отримували позитивні емоції, а під кінець – ще й гарні оцінки, адже вивчати англійську мову дуже цікаво і корисно! 


2 коментарі:

  1. Ой, які ж ви всі молодці! Завзяті, енергійні, позитивні! А до всього ще й з великим інтересом вивчаєте англійську мову! Свято чудове! Море вражень, емоцій, які викликають почуття гордості, що в нашій школі навчаються такі чулові діти і працюють такі сучасні, знаючі вчителі-майстри своєї справи! Всім подальших успіхів та перемог!

    ВідповістиВидалити
  2. Щиро вдячні за теплі слова та підтримку!

    ВідповістиВидалити