center
center

четвер, 25 лютого 2016 р.25 лютого в рамках Всеукраїнського проекту  “ЄС: Вибір української молоді” вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня Григоренко Ю.Б. взяла участь у засіданні  дискусійного клубу у м.Полтава.
До участі у дискусії були запрошені спікери та представники студентської молоді. Зокрема спікерами були:  представники громадської «Молодіжна Альтернатива», благодійної  організації «Світло надії», департаменту молоді та спорту міста Полтава, підприємці, голова Ради підприємців м.Полтава, викладачі ВУЗів міста. Юлія Борисівна  була теж у ролі спікера, як представник програми eTwinning Plus .
Тема дискусії стосувалася « Запровадження європейських стандартів та цінностей в українській системі освіти: виклики та пріоритети». Жваве обговорення відбулося із студентською молоддю щодо питання мотивації навчання сучасної молоді, проблеми освіти та можливості здобуття освіти за кордоном. Більшість учасників дискусії переконані, що європейську освіту здобувати потрібно, але із здобутими знаннями повертатися до України, щоб зробити разом нашу країну європейською. Як представник програми eTwinning  Plus, вчитель ознайомила членів клубу із можливостями, перевагами та перспективами, які дає програма для своїх учасників.

1 коментар: