center
center

вівторок, 31 березня 2015 р.

31 березня учні  1-А класу Решетилівської ЗОШ I ступеня, разом з друзями з 1-В класу, здійснили цікаву і пізнавальну екскурсію до міста Кременчук і Комсомольськ.      

 Спочатку  побували на кондитерській фабриці «Рошен», що у Кременчуці. Екскурсія почалася із зустрічі групи на прохідній фабрики. Невеликий екскурс в історію створення кондитерської корпорації ROSHEN, розповідь про її продукцію та фабрики. Дізналися, що під власним «солодким знаком якості» ROSHEN виробляє до 200 видів високоякісних кондитерських виробів (шоколадні і желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти). Загальний обсяг виробництва продукції досягає 450 тисяч тон на рік. Потім переглянули  фільм про процес виробництва кондитерських виробів ROSHEN. Далі  направилися  на оглядовий майданчик одного з цехів, де познайомилися з роботою загорткових машин. Спостерігали  за процесом фасування карамелі в пакети на розфасовувально-пакувальному обладнанні. Потім  поспілкувалися  з екскурсоводом, поділилися враженнями  і пройшли  в зал для дегустації. По закінченні дегустації  отримали  солодкі подарунки.  
      
Далі попрямували  до м.Комсомольська. Учні збагатили свої знання в чудовому музеї історії гірничозбагачувального комбінату, познайомились із птеродактилем Кєшою. Завідувач музею і за сумісництвом чудовий екскурсовод Микола Стахів заінтригував не жарт розповідями про дивовижну силу місцевого каміння та тектонічні розломи, на які з’їзджаються медитувати та підзаряжатися з усієї України та навіть з закордону. З цікавістю розглядали транспортний парк, машини якого працюють у кар’єрі. Діти побували біля самого кар’єра, де могли розглянути як різні машини працюють у ньому, як добувають залізну руду. Мали змогу сфотографуватися біля найбільшої вантажівки в Україні. Також діти познайомилися з виробництвом виробів на сучасний трикотажній фабриці «Фламінго». Хоча погода була не зовсім сприятливо і діти втомилися, але додому поверталися задоволеними і сповненими приємних вражень.

Немає коментарів:

Дописати коментар