center
center

субота, 15 листопада 2014 р.

Тиждень української мови

9 листопада відзначається день української писемності та мови. Традиційним, в Решетилівській ЗОШ І ступеня, у ці дні є проведення тижня української мови. Вчителі школи намагаються підвищити інтерес учнів, зацікавити їх до вивчення рідної мови. Для учнів 2-4 класів проводяться олімпіади, виховні заходи.


Цього року участь у тижні української мови взяв і 1-А клас. Діти тільки почали вивчати українську мову, тому заходи проводились у межах класу.
На початок тижня діти разом з батьками приготували вислови видатних людей про українську мову, які прочитали і обговорили у класі.


На перервах змагалися у складанні прапору України із конструктора,знайомилися із державними та народними символами України, переглядали відео та слухали вірші, пісні про українську мову. Весь тиждень діти ходили у вишиванках, дівчатка заплітали косички та носили бантики  із синьо-жовтою символікою, хлопчики вдягали синьо-жовті  значки та стрічки.  Протягом тижня учні 1-А класу вивчали державний гімн України, а наприкінці тижня, як справжні патріоти своєї країни, діти спробували його заспівати. 

2 коментарі:

  1. Хочу висловити щирі слова подяки учням 1-А класу за активність, старання, серйозне відношення до справ, за які бралися. Вам, Юлія Борисівна, як класоводу, за змістовне проведення Тижня української мови. Молодці! Сподіваюся, що виростуть гідні громадяни України.

    ВідповістиВидалити