center
center

субота, 27 вересня 2014 р.

Екскурсія до Полтави


26 вересня учні 1-А   та 1-В класів разом з класними керівниками Григоренко Ю.Б. та Коровіною В.О. відвідали обласний центр – м. Полтаву.  Це була перша екскурсія ля першокласників, тому вони дуже переживали і готувалися не один день.
Екскурсія почалася з розповіді екскурсовода про походження назви м. Полтави , про її історію та історичні пам’ятки. Першою діти відвідали ТРК «Лтава». Вони мали змогу поринути у чарівний світ телебачення, побачити на власні очі телестудії, які до цього бачили лише на екрані телевізорів. Екскурсоводи познайомили дітей із роботою журналістів, телеведучих, операторів, режисерів і звукорежисерів.  Далі відвідали музей дальньої і стратегічної авіації  під відкритим небом. Музей було відкрито у 2007 році . До експозиції увійшли стратегічні літаки-ракетоносці Ту-160 та Ту-95МС, а також дальні літаки-ракетоносці Ту-22КП і Ту-22МЗ. Усі вони були носіями ядерної зброї. Представником винищувальної авіа­ції є літак Су-15ТМ, транспортної авіації — літаки Ан-26 та Ан-2, і учбово-бойовий -Ту-134УБЛ.На музейних майданчиках виставлені макети авіаційних бомб різних калібрів, які застосовувались у дальній авіації, розміщується підземний (запасний) командний пункт важкої бомбардувальної авіаескадрильї   часів «холодної війни», пам'ятний знак на честь 100-річчя від дня народження Ю. В. Кондратюка  — видатного вченого ракетно-космічної галузі. Особливе задоволення діти отримали від екскурсії бортом літака: на мить вони стали маленькими пілотами, радистами та стюардесами.
Наприкінці діти відвідали хлібзавод ТОВ «Кулиничі», де побачили на власні очі, який важкий і довготривалий процес виготовлення хліба.  Першокласники побачили, як зерно пшениці перетворюється у смачний і поживний хліб,  а разом з тим і  покуштували свіжоспеченим запашним хлібом.  


Поверталися додому стомлені, але радісні,  задоволені, з масою позитивних вражень.

Немає коментарів:

Дописати коментар